FAQs Complain Problems

Staff

Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
Krishna Prasad Sapkota Chief Administrative Officer krishnasapkota00@gmail.com 9857081111
Section: प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Ramesh Giri Section Officer प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा planadm.devdaha@gmail.com ९८५७०८८३८५
Manisha Sharma Parajuli Office Assistant (5th level) प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा ९८६०६६५०३९
Rakesh Gurung Computer Operator प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा gurung.rkh@gmail.com ९८४७३८८९३६
Kamal Khasu Computer Operator प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा mgrkhasukamal222@gmail.com ९८६७८७२२५३
Sarita Panthi Office Assistant (4th level) प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा ९८६७१४३१२७
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Niraj Poudel Account Officer आर्थिक प्रशासन शाखा niraj321p@gmail.com ९८५७०८५४०३
Hari Prasad Kharel Officer Sixth Acccount आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४७०२०८०७
Humraj Poudel Assistant Accountant आर्थिक प्रशासन शाखा humaraj28@gmail.com ९८६१८८८८७५
Sita Kandel Office Helper आर्थिक प्रशासन शाखा ९८२१३४१६९५
Section: आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Ganga Prasad Panthi Officer 7th Level आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा pantheeganga@gmail.com ९८५७०६३२२९
Tirtharaj Khanal Office Assistant (5th level) आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा ९८५७०६०७०८
Mina Bhushal Office Assistant (5th level) आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा ९८६८६११०९८
Section: पूर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Raj Kumar Yadav Engineer 7th Level पूर्वाधार विकास शाखा rky11365@gmail.com ९८५७०११३६५
Sudip Kharal Sub Engineer पूर्वाधार विकास शाखा er.sudipkharal.it@gmail.com ९८५७०७१७२३
Suman Thapa Sub Engineer पूर्वाधार विकास शाखा sumandarlamimagar2047@gmail.com ९८५७०३५७२५
Suman Poudel Asst. Sub. Engineer पूर्वाधार विकास शाखा suman.poudel255@gmail.com 9857085978
Section: स्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Kashinath Banjhade Public Health Officer स्वास्थ्य शाखा banjadekashinath3@gmail.com ९८४७०२७४३४
Maya Pun Senior A.N.M. स्वास्थ्य शाखा ९८६६६२२८७०
Prem Kumar Chaudhari Office Helper स्वास्थ्य शाखा
Section: महिला, वालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Indira Bhusal Officer sixth level महिला, वालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा indirabhusal5@gmail.com ९८४१६९६८३४
Section: Revenue Section
Photo Name Designation Section Email Phone
Bishnu Prasad Bashyal Officer sixth level Revenue Section bishnubashyal77@gmail.com ९८५७०७०६७२
Srijana Oli Account Assistant Revenue Section srijanaoli006@gmail.com ९८५७०५७४००
Section: आन्तरिक लेखा परिक्षण ईकाई
Photo Name Designation Section Email Phone
Rammani Aryal Internal Audit Officer आन्तरिक लेखा परिक्षण ईकाई merommani55@gmail.com ९८४३४३४४८९
Section: शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Parshuram Dhakal Education Officer शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५७०६०८९२
Endira Banjhade Technical Assistant (Edu) शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा endirargh@gmail.com ९८६५०६८७२०
Section: भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Sheshnarayan Bhandari Engineer भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा sheshnbi@gmail.com ९८५७०४७४७२
Suesh Poudyal Sub Engineer भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा paudelsuresh50@gmail.com ९८५७०५९१७९
Rakesh Kumar Baniya Amin भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा rakeshbaniya980@gmail.com ९८१४४१३२३६
Section: प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम
Photo Name Designation Section Email Phone
Dinesh Lamsal Employment Coordinator प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम dinesh.lamsal3@gmail.com ९८५७०३१०९७
सुमन पाण्डे प्राविधिक सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम sumanp16.sp@gmail.com 9867499822
Section: Information Technology Section
Photo Name Designation Section Email Phone
Babulal Thapa Information Technology Officer Information Technology Section ito.devdahamun@gmail.com 9847125048
Sagar Bhattarai MIS Operator Information Technology Section miso.devdahamun@gmail.com 9867021602
Section: वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Rabi Pandey Engineer वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा er.ravipandey37@gmail.com ९८४७०३७२६२
Section: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Susmita Gautam कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा ९८६०६९८०१८
प्रविन्द्र कुमार मल्ल Agriculture Technician कृषि विकास शाखा ९८४८९८४३१३
Section: सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Phadinra Prasad Bagale Office Assistant (5th level) सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा fpbagale@gmail.com ९८५७०५२२०३
Rim Kumar Thapa MIS Operator सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा goodfriday1985@gmail.com ९८१५४९८८०८
Sunil Giri Field Assistant सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा ९८४७०६२९११
Section: वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विशाल अर्याल वन प्राविधिक | समृद्धिका लागी वन परियोजना वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा bishal.aryal1995@gmail.com 9857042896
Section: जिन्सी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Deviram Bhandari Office Assistant (5th level) जिन्सी शाखा bhandarideviram365@gmail.com ९८४१७२९१७८
Section: नगर प्रहरी
Photo Name Designation Section Email Phone
Bikesh Kumar Chaudhary Agriculture Technician नगर प्रहरी 9847035759
नगेन्द्र खौसिया थारु नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी 9742349774
लिला गाहा मगर नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी lilagaha656@gmail.com 9762524292
मनिसा ढकाल नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी dhakalmanisha789@gmail.com 9847436092
Section: पशु विकाश शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
Puspa Budhathoki Office Helper पशु विकाश शाखा budhathokipushpa867@gmail.com 9816229845
Section: राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र
Photo Name Designation Section Email Phone
अन्जु पौडेल अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८६६५८२०७०
जयकृष्ण कुँवर अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४८३७४७०९
लोक राज गौतम अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४९७७४९५५
कमला खडका अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४९१८३८४८
तुल्सिराम भूसाल अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८५७०४९०००
सैलेस त्रिपाठी अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८२१९९७५५६
विनोद ओली अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४४९१५०७५
Section: नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
Ganga Chaudhari Office Helper नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०६९२०६०१
Bijay Dhega Light Vehicle Driver नगर कार्यपालिकाको कार्यालय bijaydhega@gmail.com 9869587225
Bharat Phal Backhoe Operator नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9860248801
Debi Thapa Office Helper नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
Lalit Kumar Thapa Magar Light Vehicle Driver नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०५४५४३६१
Mahaprabhu Chaudhari Tharu Security guard नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०४४९२८९४
Kamal Prasad Khausiya Tharu Tractor Driver नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८२१४७२८६०
Ramesh Kumal Tractor Driver नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८६७११५८८९
Narayan Prasad Adhikari Light Vehicle Driver नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८२४४२४८८४
Section: वडा नं. १
Photo Name Designation Section Email Phone
बामदेव पाेख्रेल सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. १ ९८६७०१९०४५
रविन्द्रनाथ कुर्मी चौधरी अमिन वडा नं. १ ९८०७५५८१११
मन्साराम चौधरी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. १ ९८११७८७४५७
गोमा पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ ९८४७२६८५१४
Section: वडा नं. २
Photo Name Designation Section Email Phone
मधु अधिकारी सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. २ ९८४८९६२९७०
सुमित्रा देवि केवट सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. २ ९८१९४७४५९१
निर्मला चौधरी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. २ ९८२५४९६६५९
नेत्रमाया सुवेदी कार्यालय सहयोगी वडा नं. २ ९८१४४४३६९५
Section: वडा नं. ३
Photo Name Designation Section Email Phone
गणेश पाण्डेय सव.इन्जिनियर वडा नं. ३ ९८४७०२०४६५
हुम बहादुर सिंजाली वडा सचिव वडा नं. ३ ९८४७२४४५७९
देउरुपा थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ३ ९८१६४२३८८६
Section: वडा नं. ११
Photo Name Designation Section Email Phone
अनिल आचार्य वडा सचिव वडा नं. ११ todayseducation45@gmail.com ९८४७३८४४९१
सरस्वती कवर सामाजिक परिचालक वडा नं. ११ ९८६७१७७६२४
माेलहु केवट कार्यालय सहयोगी वडा नं. ११ ९८४७५४३१११
Section: वडा नं. १२
Photo Name Designation Section Email Phone
हरि प्रसाद भट्टराई वडा सचिव वडा नं. १२ bhattaraihari800@gmail.com ९७४५४१७१११
प्रविण कुमार श्रीवास्तव अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. १२ ९८६७३२५९०६
गोमता अर्याल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १२ 9807597510
Section: वडा नं. ९
Photo Name Designation Section Email Phone
नारायण प्रसाद काफ्ले सव.इन्जिनियर वडा नं. ९ ९८५७०३१५४६
लक्ष्मी खरेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ ९८४०४८६३४२
Section: वडा नं. ६
Photo Name Designation Section Email Phone
जानकी भारती श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर वडा नं. ६ ९८४४७३०६६३
मधु पन्थी सहायक स्तर चौथो वडा नं. ६ ९८४३६७५५२३
शोभा काफ्ले कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ ९८४७०२७५८३
Section: वडा नं. ७
Photo Name Designation Section Email Phone
विनोद प्रसाद कंडेल सव.इन्जिनियर वडा नं. ७ ९८४३४४४६०७
अम्बिका डुम्रे सहायक स्तर चौथो वडा नं. ७ ९८६६५५४१४६
सावित्री खरेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ ९८४७३२८३७७
Section: वडा नं. ५
Photo Name Designation Section Email Phone
अरुणा भट्टराई स.म.वि.नी. वडा नं. ५ ९८४७८३९८३५
मञ्‍जु अधिकारी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. ५ ९८४७५५६५४८
श्रृजना पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ ९८०५४२०५५२
Section: वडा नं. १०
Photo Name Designation Section Email Phone
पुष्पा पोख्रेल स.म.वि.नी. वडा नं. १० ९८४१९५९६०१
Section: वडा नं. ८
Photo Name Designation Section Email Phone
गिता शर्मा सामाजिक परिचालक वडा नं. ८ ९८४७११४८७७
आशा भण्डारी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ ९८१७४७७६१०
Section: वडा नं. ४
Photo Name Designation Section Email Phone
निर्मला पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४ ९८६४४५३९५१