FAQs Complain Problems

Staff

Section: कार्यालय प्रमुख
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण प्रसाद सापकोटा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख krishnasapkota00@gmail.com 9857081111
Section: प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रमेश गिरी शाखा अधिकृत | सूचना अधिकारी प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा planadm.devdaha@gmail.com ९८५७०८८३८५
राकेश गुरुङ्ग कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा gurung.rkh@gmail.com ९८४७३८८९३६
कमल खासु कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा mgrkhasukamal222@gmail.com ९८६७८७२२५३
मिना भुषाल सहायक स्तर पाँचौ प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा ९८६८६११०९८
सरिता पन्थी सहायक स्तर चौथो प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा ९८६७१४३१२७
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
निरज पौडेल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा niraj321p@gmail.com ९८५७०८५४०३
हरि प्रसाद रिजाल अधिकृत छैठौं (लेखा) आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४७०२०८०७
हुमराज पौडेल सह लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा humaraj28@gmail.com ९८६१८८८८७५
सिता कंडेल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा ९८२१३४१६९५
Section: पूर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
राज कुमार यादव इन्जिनियर सातौं पूर्वाधार विकास शाखा rky11365@gmail.com ९८५७०११३६५
सुदिप खराल सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा er.sudipkharal.it@gmail.com ९८५७०७१७२३
सुमन थापा सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा sumandarlamimagar2047@gmail.com ९८५७०३५७२५
सुमन पौडेल अ.सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा suman.poudel255@gmail.com 9857085978
Section: आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गंगा प्रसाद पन्थी अधिकृत सातौं आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा pantheeganga@gmail.com ९८५७०६३२२९
तिर्थराज खनाल सहायक स्तर पाँचौ आर्थिक विकास शाखा, कानुन शाखा ९८५७०६०७०८
Section: स्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
काशिनाथ बञ्‍जाडे जन स्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा banjadekashinath3@gmail.com ९८४७०२७४३४
गिरी त्रामु जन स्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा 9857036385
माया पुन सिनियर अ.न.मी. स्वास्थ्य शाखा ९८६६६२२८७०
प्रेम कुमार चौधरी कार्यालय सहयोगी स्वास्थ्य शाखा
Section: भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शेषनारायण भण्डारी इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा sheshnbi@gmail.com ९८५७०४७४७२
सुरेश पौडेल सव.इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा paudelsuresh50@gmail.com ९८५७०५९१७९
राकेश कुमार बनियाँ अमिन भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा rakeshbaniya980@gmail.com ९८१४४१३२३६
Section: आन्तरिक लेखा परिक्षण ईकाई
Photo Name Designation Section Email Phone
राममणी अर्याल आ.ले.प अधिकृत आन्तरिक लेखा परिक्षण ईकाई merommani55@gmail.com ९८४३४३४४८९
Section: राजश्व शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विष्णु प्रसाद बस्याल अधिकृत छैठौं राजश्व शाखा bishnubashyal77@gmail.com ९८५७०७०६७२
सृजना ओली लेखा सहायक राजश्व शाखा srijanaoli006@gmail.com ९८५७०५७४००
Section: शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
पर्शुराम ढकाल शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५७०६०८९२
इन्दिरा बञ्जाडे प्राविधिक सहायक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा endirargh@gmail.com ९८६५०६८७२०
Section: महिला, वालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
इन्दिरा भुसाल अधिकृत छैठौं महिला, वालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा indirabhusal5@gmail.com ९८४१६९६८३४
मन्दिरा अर्याल सहायक स्तर पाँचौ महिला, वालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा ९८४३३५३८३३
Section: वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रवि पाण्डे इन्जिनियर वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा er.ravipandey37@gmail.com ९८४७०३७२६२
विशाल अर्याल वन प्राविधिक | समृद्धिका लागी वन परियोजना वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा bishal.aryal1995@gmail.com 9857042896
Section: सूचना प्रविधि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बाबुलाल थापा सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito@devdahamun.gov.np 9857056048
सागर भट्टराई एम.आई.एस.अपरेटर सूचना प्रविधि शाखा miso.devdahamun@gmail.com ९८६७०२१६०२
Section: पशु विकाश शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रबिन गौडेल पशु विकास अधिकृत पशु विकाश शाखा goudelprabin@gmail.com 9857015006
हर्क बहादुर दानी पशु सेवा प्राविधिक पशु विकाश शाखा hark.dani.2037@gmail.com ९८६५६२८८००
ईश्वरराज पन्थ ना.प.स्वा.प्रा. पशु विकाश शाखा ishworpant59@gmail.com ९८४७५४०६८०
पुस्पा बुढाथोकी कार्यालय सहयोगी पशु विकाश शाखा budhathokipushpa867@gmail.com 9816229845
Section: प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम
Photo Name Designation Section Email Phone
दिनेश लम्साल रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम dinesh.lamsal3@gmail.com ९८५७०३१०९७
सुमन पाण्डे प्राविधिक सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम sumanp16.sp@gmail.com 9867499822
अन्तिमा न्यौपाने रोजगार सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम antimaneupane64@gmail.com 9827437747
Section: उद्योग, व्यवसाय तथा वाणिज्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
फडेन्द्र प्रसाद बगाले सहायक स्तर पाँचौ उद्योग, व्यवसाय तथा वाणिज्य शाखा fpbagale@gmail.com ९८५७०५२२०३
Section: सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
मित्र बहादुर थापा सहायक स्तर पाँचौ सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा ९८५७०३८९२२
रिम कुमार थापा एम.आई.एस.अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा goodfriday1985@gmail.com ९८१५४९८८०८
सुनिल गिरी फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा ९८४७०६२९११
Section: जिन्सी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
देविराम भण्डारी सहायक स्तर पाँचौ जिन्सी शाखा bhandarideviram365@gmail.com ९८४१७२९१७८
Section: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सुस्मिता गौतम कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा ९८६०६९८०१८
प्रविन्द्र कुमार मल्ल कृषि प्राविधिक कृषि विकास शाखा ९८४८९८४३१३
Section: नगर प्रमुखको सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
दिपेश बस्याल सामाजिक परिचालक नगर प्रमुखको सचिवालय bashyal_deepesh@yahoo.com ९८०६९८६६०९
Section: नगर उपप्रमुखको सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
सुरज पाेख्रेली सहायक स्तर चौथो नगर उपप्रमुखको सचिवालय pokhrelsuraj63@gmail.com 9864469888
Section: राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र
Photo Name Designation Section Email Phone
रोशनी थपलिया सर्वेक्षक राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र thapaliyaroshani02@gmail.com ९८६००८५६२४
सिद्धान्त यादव सर्वेक्षक राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८१८६८१००८
तुल्सिराम भूसाल अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८५७०४९०००
सैलेस त्रिपाठी अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८२१९९७५५६
विनोद ओली अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४४९१५०७५
अन्जु पौडेल अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८६६५८२०७०
जयकृष्ण कुँवर अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४८३७४७०९
लोक राज गौतम अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४९७७४९५५
कमला खडका अमिन राष्ट्रिय भूमी आयोग स्थानिय सेवा केन्द्र ९८४९१८३८४८
Section: नगर प्रहरी
Photo Name Designation Section Email Phone
बिकेश चौधरी नगर प्रहरी सहायक निरिक्षक नगर प्रहरी 9847035759
महातम चौधरी नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी 9812904405
नगेन्द्र खौसिया थारु नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी 9742349774
लिला गाहा मगर नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी lilagaha656@gmail.com 9762524292
मनिसा ढकाल नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी dhakalmanisha789@gmail.com 9847436092
Section: नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
ज्ञानसरी गुरुङ्ग सा.प.म.वि. नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८४७०५१०१०
गंगा चौधरी कार्यालय सहयोगी नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०६९२०६०१
देबी थापा कार्यालय सहयोगी नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
भरत फाल ब्याक हो लोडर अपरेटर नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9860248801
विजय ढेगा ह.स.चा. नगर कार्यपालिकाको कार्यालय bijaydhega@gmail.com 9869587225
ललित कुमार थापा मगर ह.स.चा. नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०५४५४३६१
कमल प्रसाद खौसिया थारु ट्रयाक्टर चालक नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८२१४७२८६०
नारायण प्रसाद अधिकारी ह.स.चा. नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८२४४२४८८४
महाप्रभु चौधरी थारु सुरक्षा गार्ड नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८०४४९२८९४
रमेश कुमाल ट्रयाक्टर चालक नगर कार्यपालिकाको कार्यालय ९८६७११५८८९
Section: वडा नं. १
Photo Name Designation Section Email Phone
बामदेव पाेख्रेल सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. १ ९८६७०१९०४५
रविन्द्रनाथ कुर्मी चौधरी अमिन वडा नं. १ ९८०७५५८१११
मन्साराम चौधरी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. १ ९८११७८७४५७
गोमा पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ ९८४७२६८५१४
Section: वडा नं. २
Photo Name Designation Section Email Phone
मधु अधिकारी सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. २ ९८४८९६२९७०
सुमित्रा देवि केवट सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. २ ९८१९४७४५९१
निर्मला चौधरी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. २ ९८२५४९६६५९
नेत्रमाया सुवेदी कार्यालय सहयोगी वडा नं. २ ९८१४४४३६९५
Section: वडा नं. ३
Photo Name Designation Section Email Phone
गणेश पाण्डेय सव.इन्जिनियर वडा नं. ३ ९८४७०२०४६५
हुम बहादुर सिंजाली वडा सचिव वडा नं. ३ ९८४७२४४५७९
देउरुपा थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ३ ९८१६४२३८८६
Section: वडा नं. ४
Photo Name Designation Section Email Phone
विष्णुनाथ पोख्रेल वडा सचिव वडा नं. ४ ९८४८१७७६७४
निर्मला अर्याल सहायक स्तर चौथो वडा नं. ४ ९८४४७९९३४१
निर्मला पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४ ९८६४४५३९५१
Section: वडा नं. ५
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रदिप प्रसाद गौतम वडा सचिव वडा नं. ५ prpgautam@gmail.com ९८४९०९४६५२
मञ्‍जु अधिकारी अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. ५ ९८४७५५६५४८
अरुणा भट्टराई स.म.वि.नी. वडा नं. ५ ९८४७८३९८३५
श्रृजना पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ ९८०५४२०५५२
Section: वडा नं. ६
Photo Name Designation Section Email Phone
चित्र बहादुर सुनारी वडा सचिव वडा नं. ६ ९८०५४४२९००
जानकी भारती श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर वडा नं. ६ ९८४४७३०६६३
मधु पन्थी सहायक स्तर चौथो वडा नं. ६ ९८४३६७५५२३
शोभा काफ्ले कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ ९८४७०२७५८३
Section: वडा नं. ७
Photo Name Designation Section Email Phone
मनिषा शर्मा पराजुली वडा सचिव वडा नं. ७ ९८६०६६५०३९
विनोद प्रसाद कंडेल सव.इन्जिनियर वडा नं. ७ ९८४३४४४६०७
अम्बिका डुम्रे सहायक स्तर चौथो वडा नं. ७ ९८६६५५४१४६
सावित्री खरेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ ९८४७३२८३७७
Section: वडा नं. ८
Photo Name Designation Section Email Phone
सनम परियार वडा सचिव वडा नं. ८ ९८४५२८७८००
गिता शर्मा सामाजिक परिचालक वडा नं. ८ ९८४७११४८७७
आशा भण्डारी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ ९८१७४७७६१०
Section: वडा नं. ९
Photo Name Designation Section Email Phone
कमला टण्डन खत्री क्षेत्री वडा सचिव वडा नं. ९ ९८४७३३८८२२
नारायण प्रसाद काफ्ले सव.इन्जिनियर वडा नं. ९ ९८५७०३१५४६
लक्ष्मी खरेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ ९८४०४८६३४२
Section: वडा नं. १०
Photo Name Designation Section Email Phone
सिता अधिकारी वडा सचिव वडा नं. १० ९८४९०२८५९५
पुष्पा पोख्रेल स.म.वि.नी. वडा नं. १० ९८४१९५९६०१
यामी सारु कार्यालय सहयोगी वडा नं. १० ९८०७५७९९३७
Section: वडा नं. ११
Photo Name Designation Section Email Phone
अनिल आचार्य वडा सचिव वडा नं. ११ todayseducation45@gmail.com ९८४७३८४४९१
सरस्वती कवर सामाजिक परिचालक वडा नं. ११ ९८६७१७७६२४
माेलहु केवट कार्यालय सहयोगी वडा नं. ११ ९८४७५४३१११
Section: वडा नं. १२
Photo Name Designation Section Email Phone
हरि प्रसाद भट्टराई वडा सचिव वडा नं. १२ bhattaraihari800@gmail.com ९७४५४१७१११
प्रविण कुमार श्रीवास्तव अ.सव.इन्जिनियर वडा नं. १२ ९८६७३२५९०६
गोमता अर्याल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १२ 9807597510